Co zrobić z telefonem poleasingowym?

telefon poleasingowy

Zastanawiasz się co zrobić z używanym, poleasingowym telefonem? Zanim wyrzucisz go do kosza, przeczytaj nasz wpis! Okazuje się bowiem, że zarówno telefony poleasingowe, jak i uszkodzone czy używane można z zyskiem sprzedać! Sprawdź, dlaczego warto!

Skup elektroniki używanej i uszkodzonej to atrakcyjne ceny i bezpieczeństwo transakcji

Używany sprzęt elektroniczny można  sprzedać w lombardzie, komisie czy Internecie. Zwykle, ceny w komisach, a szczególnie w lombardach nie są atrakcyjne. W internecie można dokonać sprzedaży w lepszej cenie, ale dla kogoś kto chce to zrobić szybko nie zawsze jest to dobre rozwiązanie. Trzeba się także  liczyć z dodatkowymi kosztami (opłata za ogłoszenie  lub prowizja dla platformy sprzedażowej).

Jeśli chodzi o urządzenia uszkodzone  to praktycznie nikt nie oferuje ich odkupu w sensownej cenie, a praktycznie w ogóle nie  jest możliwa ich odsprzedaż w placówkach takich jak komis lub lombard.

Na platformie skupu elektroniki daiphone.com ,  możesz odsprzedaż używane urządzenie  szybko i w satysfakcjonującej cenie  i przede wszystkim bez problemu odsprzedasz w sensownej cenie urządzenie uszkodzone.

Pieniądze za sprzedany sprzęt  otrzymasz w ciągu doby po dotarciu do nas przesyłki, która jest całkowicie bezpłatna. Każdy klient bowiem, po zawarciu transakcji sprzedaży otrzymuje w ciągu 30 min bezpłatną etykietę wysyłkową INPOST. Sprzęt wysyła się  poprzez najbliższy paczkomat, wskazany przez nasz system. Co więcej, masz pewność, że raz ustalona cena już się nie zmieni. Kontraktujesz ją z nami na samym początku transakcji. Pieniądze za sprzęt:

  • przelewamy na konto,
  • przekazujemy poprzez system PAYPAL,
  • wysyłamy przekazem pocztowym ekspresowym online,
  • wysyłamy przekazy na adres zamieszkania.

Skupy proponują przejrzystą wycenę

Podczas gdy w lombardzie czy w komisie bardzo często wycena zużytego sprzętu jest niejasna, a kryteria brane pod uwagę mgliście sprecyzowane, my oferujemy bardzo prostą i szybką wycenę. Bierzemy pod uwagę trzy podstawowe kryteria: stan urządzenia, jego pamięć wbudowaną i rok produkcji. Nie mają znaczenia ukryte wady telefonu lub laptopa, uszkodzenia niewidoczne gołym okiem, usterki układów elektronicznych lub ewentualne zalanie urządzenia.

Telefon sprzedasz z dowolnego miejsca w Polsce

Sprzedanie poleasingowego telefonu do naszego skupu to także olbrzymia wygoda. Nie musisz już krążyć po mieście w poszukiwaniu lombardu lub komisu; aparaty skupujemy od klientów z całej Polski poprzez platformę internetową www.daiphone.com. Na niej zagwarantujesz sobie także cenę za używane lub uszkodzone urządzenie. Warto skorzystać z omawianego rozwiązania, bowiem bardzo często próby naprawienia zepsutego telefonu są kosztowne, przewyższające koszt nowego aparatu, i jednocześnie bezskuteczne.

Sprzedając używany telefon dbasz o środowisko

Niemniej ważny jest fakt, iż sprzedając używany telefon do skupu dbasz o środowisko i nie zaśmiecasz planety. Skupowane przez nas uszkodzone telefony i sprzęt elektroniczny są rezerwuarem części zamiennych do urządzeń, które naprawiamy. Niektóre urządzenia, po ich przetestowaniu i odświeżeniu, sprzedajemy na rynku wtórnym. Kolejnym nabywcom udzielamy na nie rocznej gwarancji dołączając wydruk z programu diagnostycznego.

SCROLL UP