Jak to działa?

Skup

Gdzie można sprzedać uszkodzone telefony komórkowe?

Używany, nowy lub uszkodzony sprzęt zalega w Twoim domu? Chcesz się go pozbyć, jednak nie do końca wiesz, co z nim zrobić? Jeśli znajdujesz się na tej stronie to z pewnością w Twojej głowie urodziło się pytanie „gdzie można sprzedać uszkodzone telefony komórkowe?”. W czasach, kiedy technologia zmienia się w zawrotnym tempie, a rynek zalewa fala coraz to nowszych urządzeń, samodzielne znalezienie kupca, który odkupi od nas używany sprzęt jest zadaniem niezwykle trudnym, czasochłonnym, a niekiedy… graniczącym z cudem. I wtedy pojawiamy się my. DAIPHONE. Odkupimy od Ciebie nie tylko telefon komórkowy, ale także inny rodzaj elektroniki IT. Oferujemy także skup elektroniki IT od firm ! Pozbądź się problemu szybko i łatwo. Bez uszczerbku na środowisku, z korzyścią dla porządku w domu i Twojego portfela.

 Jak działa DaiPhone?

W czterech krokach, przedstawiamy jak działa skup DaiPhone. Szybko, banalnie prosto i bez wychodzenia z domu. Pozbycie się używanego sprzętu elektronicznego jeszcze nigdy nie było tak proste. Wymień swój używany lub uszkodzony sprzęt na gotówkę. Zobacz naszą instrukcję i szczegółowo poznaj wszystkie etapy przebiegu transakcji. W razie dodatkowych pytań – skontaktuj się z nami. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

Co dzieje się z danymi ?

Zgodnie z obowiązującym prawem każdy skupowany przez nas sprzęt przechodzi proces bezpiecznego, trwałego i nieodwracalnego usunięcia danych przy pomocy licencjonowanego oprogramowania firmy Blancco.

Skup

SCROLL UP