Showing all 13 results

Nasza firma prowadzi skup Innych modeli telefonów.

Dokonujemy  wyceny w ciągu 24 godzin w przypadku innych modeli telefonów. Nie chowaj swojego nieużywanego telefonu w szafkach, nie wyrzucaj go – oddaj do naszego skupu i ciesz się dodatkową gotówką. Działamy sprawnie, uczciwie i bezpiecznie. Poza nieużywanym Samsungiem zalegają Ci w domu inne telefony? A może potrzebujesz skupu laptopów lub innych sprzętów IT? Zapoznaj się z pozostałą częścią przygotowanej przez nas oferty! U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasz skup innych modeli telefonów działa prosto i szybko.

Wystarczy, że znajdziesz na naszej stronie zakładkę ‘nie mogę odszukać swojego modelu’ w sekcji telefonów, uzupełnisz dane opisujące jego markę, model, stan oraz kilka innych zmiennych  i wyślesz do nasz formularz. Wyślemy na Twojego maila decyzję czy jesteśmy zainteresowani Twoim modelem czy też nie. Jeśli będziemy zainteresowani skupem Twojego urządzenia, w ciągu 24 godzin zostanie ono dodane na naszą stronę, dzięki czemu będziesz mógł/mogła złożyć swobodnie zamówienie. Wyślemy na Twojego maila OPŁACONĄ etykietę wysyłkową, którą musisz nakleić na paczkę z telefonem. Następnie zanieś przesyłkę do najbliższego paczkomatu InPost i wyślij do nas. Po otrzymaniu towaru, w zaledwie 15 minut prześlemy Ci należną kwotę. Szybko, bez opłat, bez prowizji, bez długiego oczekiwania na płatność.
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Napisz lub zadzwoń, by zapytać o szczegóły. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi i rozwiejemy wątpliwości.