Showing all 57 results

Nasza firma prowadzi skup telefonów samsung.

Dokonujemy natychmiastowej, szybkiej wyceny, dzięki czemu cały proces transakcji trwa zaledwie kilka, krótkich chwil. Nie chowaj swojego nieużywanego telefonu w szafkach, nie wyrzucaj go – oddaj do naszego skupu i ciesz się dodatkową gotówką. Działamy sprawnie, uczciwie i bezpiecznie. Poza nieużywanym Samsungiem zalegają Ci w domu inne telefony? A może potrzebujesz skupu laptopów lub innych sprzętów IT? Zapoznaj się z pozostałą częścią przygotowanej przez nas oferty! U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasz skup telefonów Samsung działa prosto i szybko.

Wystarczy, że znajdziesz w wyszukiwarce na naszej stronie dokładny model posiadanego telefonu, uzupełnisz dane opisujące jego stan i klikniesz „sprzedaj”. Wyślemy na Twojego maila OPŁACONĄ etykietę wysyłkową, którą musisz nakleić na paczkę z telefonem. Następnie zanieś przesyłkę do najbliższego paczkomatu InPost i wyślij do nas. Po otrzymaniu towaru, w zaledwie 15 minut prześlemy Ci należną kwotę. Szybko, bez opłat, bez prowizji, bez długiego oczekiwania na płatność.
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Napisz lub zadzwoń, by zapytać o szczegóły. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi i rozwiejemy wątpliwości.