Skup laptopów online

KARTY GRAFICZNE - 2021-12-29T113521.935

SKUP LAPTOPÓW ONLINE

Skup laptopów online !

W naszym skupie elektroniki sprzedasz również laptopy !

Często zdarza się, że idąc za rozwojem technologii decydujemy się na zakup nowego laptopa, co więc zrobić z poprzednim modelem? Mamy do wyboru klika opcji, pierwszą z nich jest z pewnością portal aukcyjny, niestety ogromna konkurencja, prowizje oraz czas oczekiwania na sprzedaż  zniechęca coraz więcej osób do takiego typu pozbycia się poprzedniego modelu komputera. Musimy również wspomnieć o mnóstwie zagrożeń czekających na nas w obecnych czasach przy samodzielnej sprzedaży online.

Kolejną propozycją jest lombard, jest to dobre rozwiązanie dla osób które chcą sprzedać urządzenie na miejscu i bez zbędnej zwłoki, sprzedaż taka o ile jest bezpieczna to musimy liczyć się z dużą utratę pieniędzy ponieważ lombardy naliczają maksymalną kwotę odkupu do 50% wartości używanego urządzenia !

Trzecią opcją będzie skup elektroniki online, na daiphone.com sprzedasz swoje urządzenie w 24h, bezpiecznie i aż do 70% wartości urządzenia, co więcej skupujemy również urządzenia uszkodzone co nie jest możliwe np. w lombardzie.

SCROLL UP