Gdzie można sprzedać uszkodzony telefon komórkowy?

uszkodzony telefon

Uszkodzony telefon, laptop czy inny sprzęt elektroniczny można próbować naprawić, wyrzucić, lub… sprzedać! Jak pozbyć się telefonu z  zyskiem? Sprawdź w naszym wpisie!

FAQs: Co zrobić z uszkodzonym telefonem?

Gdzie można sprzedać uszkodzony telefon komórkowy?

Uszkodzony telefon, laptop czy inny sprzęt elektroniczny można próbować naprawić, wyrzucić, lub… sprzedać! Najbardziej popularny serwis który oferuje skup uszkodzonych telefonów i innych urządzeń to www.daiphone.com

Jak działa nasz skup uszkodzonych telefonów?

W przypadku awarii lub uszkodzenia telefonu komórkowego bardzo często zaczyna się od prób jego naprawienia. Tymczasem okazuje się, że są one nie tylko kosztowne, czasem przewyższające koszt nowego aparatu, lecz również i bezskuteczne, Dlatego dużo lepszym rozwiązaniem jest sprzedanie telefonu do naszego skupu. Nasz punkt zlokalizowany jest w Rzeszowie, jednak nie musisz być na miejscu, aby pozbyć się telefonu; aparaty skupujemy od klientów z całej Polski poprzez platformę internetową www.daiphone.com, na której zagwarantujesz sobie cenę za używane lub uszkodzone urządzenie. Co więcej, dostawa urządzenia do naszej firmy jest bezpłatna, a każdy klient, po zawarciu transakcji sprzedaży otrzymuje w ciągu 30 min bezpłatną etykietę wysyłkową INPOST. Dzięki niej wyślesz sprzęt  poprzez najbliższy paczkomat. U nas sprzedasz uszkodzone urządzenie co nie jest możliwe w lombardach lub komisach.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Warto korzystać z naszych usług z kilku powodów. Przede wszystkim zaraz po zgłoszeniu, „od ręki” możesz zakontraktować cenę odkupu, która jest gwarantowana przez 7 dni! Jednocześnie masz pewność otrzymania zapłaty już w ciągu 24 godzin od otrzymania przez nas przesyłki. Podczas wyceny urządzenia skupiamy się na trzech podstawowych parametrach:

  • stanie urządzenia,
  • jego pamięci wbudowanej,
  • roku produkcji.

Podczas określania ceny nie mają znaczenia takie czynniki jak ukryte wady, uszkodzenia niewidoczne gołym okiem, usterki układów elektronicznych czy ewentualne zalanie urządzenia. Pieniądze za sprzęt przekazujemy na konto w ciągu doby. W zależności od wybranej opcji realizujemy także płatności poprzez system PAYPAL, przekazy pocztowe ekspresowe online lub przekazy na adres zamieszkania.

Co dzieje się z odkupionym sprzętem?

Jesteśmy firmą, która dba o środowisko; skupowane, uszkodzone urządzenia są rezerwuarem części zamiennych do urządzeń, które naprawiamy. Niektóre z nich sprzedajemy po profesjonalnej naprawie oraz rygorystycznych testach w naszym serwisie. Kolejnym nabywcom telefonów udzielamy na nie 12-miesięcznej gwarancji, a także dołączamy wydruk z programu diagnostycznego. Dzięki temu uszkodzony sprzęt wraca do „życia” nie zanieczyszczając środowiska.

SCROLL UP