...

Oferta dla firm

 Skup telefonów od firm

Prowadzisz firmę i zbliża się czas przedłużenia umowy? Jeżeli firma otrzyma nowe telefony wraz z przedłużeniem umowy, chętnie odkupimy poprzednio używane urządzenia. Jeśli w Twojej firmie znajduje się wycofany z eksploatacji lub uszkodzony sprzęt – skontaktuj się z nami! Napisz maila na adres info@daiphone.com i opisz, listę urządzeń, które chcesz nam sprzedać. Nasi pracownicy możliwie jak najszybciej dokonają wyceny oraz skontaktują się z Tobą w celu przedstawienia warunków odkupu. Działamy szybko, bezproblemowo i bezpiecznie!

Sprzedaż sprzętów IT powyżej 50 sztuk

W przypadku skupu dużej ilości urządzeń IT (powyżej 50 sztuk) – przyjedziemy do Waszej firmy w celu dokonania weryfikacji. Na podstawie stanu sprzedawanego sprzętu nasz przedstawiciel dokona wyceny. Po obustronnym zaakceptowaniu warunków samodzielnie zabierzemy od Was cały sprzęt. Nie musisz się o nic martwić. Nie musisz poświęcać czasu, by szukać transportu, który dostarczy nam sprzedawane urządzenia. Cała organizacja leży po naszej stronie.
Skup komputerów i telefonów poleasingowych

DaiPhone oferuje również skup komputerów i telefonów poleasingowych. Zamortyzowany, używany lub uszkodzony sprzęt wymaga odpowiedniego recyklingu. Dzięki nam z łatwością pozbędziesz się tych sprzętów które nie są już przydatne Twojej firmie, jednocześnie zyskując atrakcyjny zastrzyk gotówki.

 

 

SCROLL UP