W dzisiejszych czasach jest mnóstwo możliwości sprzedaży przedmiotu, ale jeżeli zależy Ci na czasie, bezpieczeństwie oraz szybkiej i bezproblemowej sprzedaży Daiphone jest właśnie dla Ciebie.

Czy możesz sprzedać swój produkt za wyższą cenę ? Oczywiście, ale jeżeli cenisz swój czas, nie czujesz się dobrze w wystawianiu ogłoszeń a negocjacje z potencjalnymi kupującymi doprowadzają Cię do załamania nerwowego, Daiphone powstał właśnie dla Ciebie.

Korzystając z Daiphone otrzymasz pieniądze już w 24h od otrzymania przez nas przesyłki z Twoim urządzeniem.

Po dokonaniu sprzedaży otrzymasz email z potwierdzeniem przyjęcia sprzedaży oraz darmową etykietą wysyłkową, paczkę nadasz w dowolnym paczkomacie lub punkcie inpost.

Po wysłaniu przedmiotu, możesz śledzić przesyłkę poprzez numer śledzenia, który znajduję się na etykiecie przewozowej oraz wiadomości e-mail. Po dotarciu przesyłki do naszego skupu otrzymasz informację e-mail. Od tego momentu Twój przedmiot zostanie poddany weryfikacji i jeżeli wszystko będzie zgodnie z pierwotną wyceną, zostanie wypłacona kwota należności w ciągu 24h od otrzymania przedmiotu.

Tak. Cena sprzedaży, która wynika z automatycznej wyceny Twojego urządzenia to cena gwarantowana. Pamiętaj jednak, że cena gwarantowana obowiązuje wtedy, gdy sprzedawany produkt jest wyceniony dokładnie pod względem stanu technicznego jak i wizualnego i wszystkie pola zostały wypełnione zgodnie ze stanem faktycznym.

SCROLL UP